sobota, 5 stycznia 2013
wystawa
Zdjęcia z wystawy robione przez moją Mamę:)
Jak zwykle Angela nie zawiodła i odwiedziła MDK w trakcie wystawy z Kamilem. Jest tam 8 zdjęć mojego autorstwa: 3 Angeliki, 3 Natalii i po jednym Roksany i Wery. Będą wisiały koło 2 tygodni:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz