sobota, 5 stycznia 2013

wystawa



Zdjęcia z wystawy robione przez moją Mamę:) 
Jak zwykle Angela nie zawiodła i odwiedziła MDK w trakcie wystawy z Kamilem. Jest tam 8 zdjęć mojego autorstwa: 3 Angeliki, 3 Natalii i po jednym Roksany i Wery. Będą wisiały koło 2 tygodni:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz