piątek, 21 grudnia 2012

werr

Coś mi się wydaje, że po świetach Wera doskonale poradzi sobie w roli gejszy. 
Po dzisiejszej wigilii klasowej stwierdziłam, że za nic bym szkoły,klasy nie zmieniła. Zwłaszcza kochanego głupiego Austrisza, denerwującej się Roxis i kochanej Klaudii "Agaty" <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz