sobota, 29 grudnia 2012
środa, 26 grudnia 2012
wtorek, 25 grudnia 2012
podusmowanie
Najbardziej zaangażowana modelka roku <3
Mogłabym spokojnie dodać jeszcze Kaję, która chociaż rzadziej pojawiała się w studiu to działała równie efektownie. Zdjęcia w walizkach, w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych, w specjalnie szytych sukienkach przez mamę Kai, po prostu cudo<3. Mam nadzieję, że w 2013 będzie jeszcze lepiej, modelki się nie zmienią, choć wierzę, że pojawią się nowe. Rozwiniemy też współpracę z piękną Natalią, moim kochanym Austriszem i Werr, która będzie dla nas gejszą <3
DZIĘKUJĘ <3
niedziela, 23 grudnia 2012
piątek, 21 grudnia 2012
werr
Coś mi się wydaje, że po świetach Wera doskonale poradzi sobie w roli gejszy.
Po dzisiejszej wigilii klasowej stwierdziłam, że za nic bym szkoły,klasy nie zmieniła. Zwłaszcza kochanego głupiego Austrisza, denerwującej się Roxis i kochanej Klaudii "Agaty" <3
Subskrybuj:
Posty (Atom)












