czwartek, 27 grudnia 2012

 Klaudia i Angela :)

Czarno-białe portrety nigdy się nie nudzą-podobnie jak Angela! 


wtorek, 25 grudnia 2012

podusmowanie


Najbardziej zaangażowana modelka roku <3 
Mogłabym spokojnie dodać jeszcze Kaję, która chociaż rzadziej pojawiała się w studiu to działała równie efektownie. Zdjęcia w walizkach, w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych, w specjalnie szytych sukienkach przez mamę Kai, po prostu cudo<3. Mam nadzieję, że w 2013 będzie jeszcze lepiej, modelki się nie zmienią, choć wierzę, że pojawią się nowe. Rozwiniemy też współpracę z piękną Natalią, moim kochanym Austriszem i Werr, która będzie dla nas gejszą <3


DZIĘKUJĘ <3

niedziela, 23 grudnia 2012

sobota, 22 grudnia 2012

piątek, 21 grudnia 2012

werr

Coś mi się wydaje, że po świetach Wera doskonale poradzi sobie w roli gejszy. 
Po dzisiejszej wigilii klasowej stwierdziłam, że za nic bym szkoły,klasy nie zmieniła. Zwłaszcza kochanego głupiego Austrisza, denerwującej się Roxis i kochanej Klaudii "Agaty" <3

kaja,angela




taak, to na pewno będą bardzo udane świeta.
 angie, cudo.

czwartek, 20 grudnia 2012

Weronika

Wybacz Werr, ale jest śliczne i musisz się przyzwyczaić, bo trafia na wystawę:D


Ężel



Medzik zaproponowała mi konto tu, a ponieważ photoblog jest pełen spamu, a zdjęcia tracą jakośc - czemu nie :) 
Na początek Angela, moja najlepsza i najpiękniejsza modelka <3