Dziewczyny pozowały godzinę przy baardzo niskiej temperaturze, efekty jak wyżej +portet Angeli z grudnia
wtorek, 29 stycznia 2013
wtorek, 22 stycznia 2013
oliwier +ślub
Reszta zdjęć z mini sesji Oliwierka i ślubu Asi i Grzesia:)
Jutro maasa ciężkiej pracy, na początek Medzik na mrozie, później cieepłe studio, malować będzie Ężel kochany :*
sobota, 19 stycznia 2013
piątek, 11 stycznia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)







.jpg)
+kopia.jpg)
.jpg)


