wtorek, 29 stycznia 2013

Angela i Ola








Dziewczyny pozowały godzinę przy baardzo niskiej temperaturze, efekty jak wyżej +portet Angeli z grudnia

wtorek, 22 stycznia 2013

oliwier +ślub





Reszta zdjęć z mini sesji Oliwierka i ślubu Asi i Grzesia:) 
Jutro maasa ciężkiej pracy, na początek Medzik na mrozie, później cieepłe studio, malować będzie Ężel kochany :*

piątek, 11 stycznia 2013

sobota, 5 stycznia 2013

wystawa



Zdjęcia z wystawy robione przez moją Mamę:) 
Jak zwykle Angela nie zawiodła i odwiedziła MDK w trakcie wystawy z Kamilem. Jest tam 8 zdjęć mojego autorstwa: 3 Angeliki, 3 Natalii i po jednym Roksany i Wery. Będą wisiały koło 2 tygodni:)

wtorek, 1 stycznia 2013