wtorek, 25 grudnia 2012

podusmowanie


Najbardziej zaangażowana modelka roku <3 
Mogłabym spokojnie dodać jeszcze Kaję, która chociaż rzadziej pojawiała się w studiu to działała równie efektownie. Zdjęcia w walizkach, w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych, w specjalnie szytych sukienkach przez mamę Kai, po prostu cudo<3. Mam nadzieję, że w 2013 będzie jeszcze lepiej, modelki się nie zmienią, choć wierzę, że pojawią się nowe. Rozwiniemy też współpracę z piękną Natalią, moim kochanym Austriszem i Werr, która będzie dla nas gejszą <3


DZIĘKUJĘ <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz