wtorek, 22 stycznia 2013

oliwier +ślub





Reszta zdjęć z mini sesji Oliwierka i ślubu Asi i Grzesia:) 
Jutro maasa ciężkiej pracy, na początek Medzik na mrozie, później cieepłe studio, malować będzie Ężel kochany :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz