wtorek, 22 stycznia 2013
oliwier +ślub
Reszta zdjęć z mini sesji Oliwierka i ślubu Asi i Grzesia:)
Jutro maasa ciężkiej pracy, na początek Medzik na mrozie, później cieepłe studio, malować będzie Ężel kochany :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz