czwartek, 20 grudnia 2012

Ężel



Medzik zaproponowała mi konto tu, a ponieważ photoblog jest pełen spamu, a zdjęcia tracą jakośc - czemu nie :) 
Na początek Angela, moja najlepsza i najpiękniejsza modelka <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz