czwartek, 20 grudnia 2012
Ężel
Medzik zaproponowała mi konto tu, a ponieważ photoblog jest pełen spamu, a zdjęcia tracą jakośc - czemu nie :)
Na początek Angela, moja najlepsza i najpiękniejsza modelka <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz